Tábor je vrcholem skautského roku a možností vyzkoušet si dovednosti získané na schůzkách a výpravách.

Informační schůzka k táboru: 22.4.2024 v 18:45 v klubovně Jerevanská 16 – doporučujeme přijít vše, jak rodičům úplných nováčků, tak rodičům ostřílených táborníků

Termín: 1.–21. července 2024

Místo: tradiční tábořiště u Rakovic v Jižních Čechách

Cena: předběžně 6000-7000 CZK (cena závisí na výši grantu od MŠMT, která není zatím známá)

Jak se přihlásit: vyplněním e-přihlášky

Kdy nás navštívit: Přijeďte nám pomoct s bouráním tábora!

• Rodiče jsou vítáni od soboty 21. července od 17:30. Odjezd v neděli nejdříve po naložení dodávky.
  • S sebou spacák, karimatku a stan.
  • Jídlo pro vás budeme mít připravené, ale doma napečené buchty, bábovky, domácí kompoty nebo ovoce ze zahrádky jsou vítány.
  • Počítejte s odvozem vlastních dětí z tábora vč. věcí.
  • Práce bude dostatek v různých podobách a náročnosti (demontáž staveb, stěhování materiálu, balení kuchyně aj.).

Návštěvní den pro tento rok nevypisujeme. Pokud to není nutné, prosím, nenavštěvujte děti v průběhu tábora. V nutných případech předem informujte vedoucího tábora.

Vedoucí tábora: Ester „Easter“ Králová (a letos i zdravotnice)
Zástupce vedoucí tábora:

O bezpečí se po celou dobu tábora postará tým kvalifikovaných vedoucích, které již jistě znáte.

Co s sebou: Co všechno s sebou táborník potřebuje?